Казачий стан

Берестэчко

музыка народная - Тарас Шевченко

«Ой, чёго ж ты почорнiло,

Зелэное полэ, почорнiло?»

«Я ж вiд крови

За вольную волю.

Почорнило я ж вiд крови, за вольную волю.

Вкруг местэчка Берестечка

На четыре мыли

Мене славни запорижци

Своим трупом вкрылы.

Мене славни запорижци

Своим трупом вкрылы.

Ай, шо ж мэнэ гай–вороны,

Укрылы спид ночи,

Клюют очи казацкие,

А трупа ж нэ хочуть.

Клюют очи казацкие,

А трупа ж нэ хочуть.

Почорнило я, зелэно,

Тай за вашу волю.

Я же ж буду зелэнити,

А вы вже ж ни колы.

Я же ж буду зелэнити,

А вы вже ж ни колы.»

Еще вариант:

От чого ж ты почорнилоЗеленое полеПочорнило я ж вит крови

За вольнаю волюБлиз местечка БерестечкаНа четыре милиМили славны запорижцы

Своим трупом вкрылиАй шож мене гай вороныПодкралысь средь ночиКлюють очи козацкия

А трупов не хочутПочорнило я зеленоТай за вашу волюЯ щей буду зеленетиА вы ж не холы

14:56